Gabinet Zdrowia i Urody Harmonia Magdalena Szymaniec

Witam serdecznie,

Nazywam się Magdalena Szymaniec.

Jestem magistrem Pedagogiki Zdrowia, kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Ukończyłam również Podyplomowe Studium "Dietetyka i Planowanie Żywienia" na poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym.

Od 2014 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka".

Jestem pasjonatką masażu. Uprawnienia do jego wykonywania uzyskałam kończąc kurs masażu I-go i II-go stopnia w szkole BIOSTUDIO. Ustawicznie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych, targach, kongresach oraz sympozjach. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu coraz bogatszą ofertę atrakcyjnych i skutecznych zabiegów.

Zapraszam wszystkich do Gabinetu Zdrowia i Urody HARMONIA na ulicy Hożej 3 (Ogrody) w Poznaniu. Osoby zmęczone i zestresowane znajdą tu relaks, wyciszenie oraz szeroki wybór masaży i zabiegów Spa.
Na Panie chcące zadbać o zgrabną sylwetkę i piękną skórę czekają zabiegi z użyciem nowoczesnej aparatury oraz skutecznych, wysokiej jakości, kosmetyków.
Natomiast wszyscy chcący zadbać o swoje zdrowe odżywianie znajdą u mnie życzliwą pomoc i wsparcie we wprowadzaniu nowych, dobrych nawyków żywieniowych.

Zapraszam,
Magdalena Szymaniec

Gabinet Harmonia