Oczyszczanie

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to łagodne oczyszczanie skóry przy pomocy ultradźwięków. Pozwala na dokładne oczyszczenie porów, rozświetla skórę, ułatwia penetrację składników aktywnych w preparatach pielęgnacyjnych. Zabieg obejmuje oczyszczenie twarzy, odpowiednio dobrane serum/ampułkę oraz maskę algową.

Oxygenating Trio

Oxygenating Trio to zabieg detoksykujący, którego głównym celem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi. Przywraca blask i świeżość skórze poszarzałej i zmęczonej. Poprawia mikrokrążenie w skórze, dzięki czemu jest ona lepiej dotleniona i odżywiona. Stanowi alternatywę dla silnych peelingów chemicznych.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj peelingu polegający na mechanicznym ścieraniu martwego naskórka przy pomocy głowic o różnej gradacji, zależnej od obszaru zabiegowego i rodzaju skóry.
Zabieg stymuluje skórę do wzmożonej produkcji nowych komórek naskórka, wygładza ją, zmniejsza rozszerzone pory i redukuje zaskórniki. na lepiej dotleniona i odżywiona. Stanowi alternatywę dla silnych peelingów chemicznych.