Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

Peeling migdałowy

Peeling migdałowy to delikatny zabieg przeznaczony dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Rozjaśnia lekkie, powierzchowne przebarwienia, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia system immunologiczny skóry.

Retix C

Retix C to intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę.
Po wykonaniu profesjonalnej części zabiegu w gabinecie, pacjent udaje się do domu z maską retinolową, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach.
W ciągu kilku kolejnych dni skóra może być zaczerwieniona i się złuszczać.
Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością jeden zabieg co cztery tygodnie.
Zabieg stymuluje odnowę komórkową, usuwa martwy naskórek odświeżając i intensywnie wygładzając skórę, efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
Tox Peel

Tox Peel

Tox Peel Program to innowacyjny zabieg będący skuteczną alternatywą dla toksyny botulinowej.

Wskazania:

 • Skóra z oznakami fotostarzenia.
 • Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu.
 • Zmarszczki utrwalone i głębokie.
 • Nierównomierny koloryt.
 • Skóra szara, matowa.
 • Skóry naczyniowe
 • Wrażliwe okolice oka
 • Zabieg całoroczny

Stanowi rodzaj peelingu z peptydami biomimetycznymi o silnym działaniu liftingującym. Unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu naskórka gwarantuje głęboką stymulacje komórek skóry, a przede wszystkim wyraźną poprawę jędrności oraz napięcia. Polecany jako zabieg bankietowy lub kuracja 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa twarzy

Frakcyjna mezoterapia mikroigłowa twarzy (nawilżanie, ujędrnianie, odżywienie skóry, redukcja zmarszczek) zabieg przy użyciu wysokiej klasy urządzenia NanoFrax i odpowiednio dobranego serum. Dzięki mikronakłuwaniu, składniki aktywne serum przenikają przez warstwę rogową naskórka, skutecznie nawilżając i odmładzając skórę. Ponadto mikronakłuwanie pobudza mechanizmy naprawcze skóry, prowadząc do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu znikają drobne zmarszczki i linie a skóra wygląda młodziej.

NANO FRAX umożliwia przeprowadzenie dwóch rodzajów terapii:

- Nanoterapii - bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka. Metoda pozwala na wykonywanie zabiegów również na powiekach, czerwieni wargowej oraz jest odpowiednia dla skór bardzo wrażliwych,
- Mezoterapii mikroigłowej - podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej - metoda polecana w przypadku głębszych zmarszczek, utraty jędrnosci skóry oraz do redukcji blizn i rozstępów.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa stanowi mniej inwazyjną alternatywę dla zabiegów mezoterapii igłowej. Polega na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry przy zastosowaniu ultradźwięków oraz impulsów prądowych.

Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji a efekt, w większości przypadków, zauważalny jest już po pierwszej sesji. Do zabiegów mezoterapii bezigłowej wykorzystuję doskonałej jakości preparaty firmy Innoaesthetics.

Programy zabiegowe:

 • Revital 20+
 • Revital 30+
 • Odmładzanie 40+
 • Lifting 45+
Zabiegi na twarz - fale radiowe

Lifting RF (fale radiowe)

Lifting RF (fale radiowe) zabieg nazywany również „liftingiem bez skalpela”. Napina skórę, koryguje owal twarzy, redukuje zmarszczki i linie.

Działanie biologiczne fal radiowych polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do przyspieszonego syntetyzowania przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności.

Działanie RF uzupełnione jest niskoenergetycznym laserem biostymulującym. Wpływa to korzystnie na ukrwienie i odżywienie tkanek, pobudza regenerację komórek, usprawnia przepływ limfy.

Vitamin C Peel

Vitamin C Peel to całoroczny zabieg oparty kwasie askorbinowym (20% i 40%) stabilizowanym innowacyjnym kompleksem kwasu ferulowego i laktobionowego. Ujędrnia skórę i przywraca jej blask oraz wzmacnia naczynka krwionośne.

Masaż Kobido

Masaż Kobido to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy w naturalny, nieinwazyjny sposób chcą przywrócić swojej twarzy młodszy wygląd. Zastosowane techniki pracy na głębszych warstwach skóry i mięśniach twarzy pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów odmładzających.

Tutaj znajdziesz więcej informacji