ficon3.png

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – SPRAWDZONY ZABIEG W POZNANIU

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna alternatywa dla zabiegu z wykorzystaniem igieł. Polega na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza).

Mezoterapia bezigłowa jest szeroko stosowana w pielęgnacji twarzy i ciała. W zależności od użytego preparatu może mieć działanie nawilżające bądź liftingujące. Może łagodzić zmiany trądzikowe, redukować rumień towarzyszący trądzikowi różowatemu. Przynosi doskonałe rezultaty w ujędrnianiu skóry twarzy i ciała oraz redukcji cellulitu i wyszczuplaniu sylwetki.

Medycyna estetyczna jest obecnie jedną z prężniej rozwijających się dziedzin, dlatego najnowsze badania pozwalają przeprowadzać coraz to skuteczniejsze zabiegi. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezbolesnym, nie wymaga rekonwalescencji, a efekt, w większości przypadków, zauważalny jest już po pierwszej sesji. Mezoterapia bezigłowa przeprowadzana jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości. Ten z kolei zwiększa przepuszczalność błony komórkowej, otwierając w niej kanały hydrofilowe, którymi preparat dociera w konkretne miejsce. Najlepsze rezultaty otrzymujemy po serii zabiegów – skóra jest odżywiona i nawilżona, poprawia się owal twarzy, napięcie, jędrność i koloryt cery, ciało zostaje wymodelowane, a cellulit ulega zmniejszeniu. Mezoterapia bezigłowa jest coraz częściej wybieranym zabiegiem w moim gabinecie w Poznaniu.

Do zabiegów mezoterapii bezigłowej stosuję doskonałej jakości preparaty laboratorium INNOAESTHETICS, charakteryzujące się skutecznością działania oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa. Co ważne, z mezoterapią nie wiążą się dodatkowe ograniczenia – od razu po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Programy zabiegowe:

  • Revital 20+
  • Revital 30+
  • Odmładzanie 40+
  • Lifting 45+
  • Trądzik
  • Ujędrnianie
  • Cellulit
  • Wyszczuplanie