ficon3.png

MEZOTERAPIA IGŁOWA – POZNAŃ I OKOLICE

Mezoterapia igłowa, nazywana iniekcyjną, to zabieg, podczas którego wykonuje się punktowe wstrzyknięcia niewielkich ilości materiału, np.witamin, minerałów lub aminokwasów. Po mezoterapii igłowej skóra staje się nawilżona i napięta. Jest to zabieg dla wszystkich, którzy chcieliby opóźnić proces starzenia się skóry.

Mezoterapia igłowa – działanie

Poprzez wprowadzenie w głębsze warstwy skóry odpowiednich preparatów aktywnych stymulujemy komórki do działania. Po zabiegu skóra staje się nawilżona, rozjaśniona, jędrniejsza oraz co najważniejsze – odmłodzona. Koktajle, czyli wprowadzane substancje aktywne, dobierane są w zależności od potrzeb skóry przez naszych specjalistów. Mezoterapia igłowa to doskonały zabieg nie tylko na twarz, gdyż sprawdzi się również do zniwelowania rozstępów, blizn czy cellulitu. Efekty mezoterapii igłowej widoczne są po pierwszej wizycie, a regularne jej wykonywanie pozwala ujędrnić i nawilżyć skórę.

W moim gabinecie w Poznaniu wykorzystuję do zabiegów preparaty Revitacare oraz Filorga. Wysokiej jakości produkty to nieliczne koktajle na rynku posiadające certyfikaty do iniekcji, dzięki czemu mają Państwo gwarancję jakości.