ficon3.png

Mikropunktura

Mikropunktura to jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia problemów skóry. Opracowana i rozpowszechniona została w Brazylii, czyli w kraju, w którym powszechne jest dążenie do idealnego wyglądu. Ten innowacyjny zabieg w gabinecie w Poznaniu jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którym zależy na nieinwazyjnym, skutecznym efekcie odmłodzenia.

Działanie mikropunktury

Zwalcza ona oznaki starzenia i wspiera proces bioregeneracji. Metoda ta polega na powierzchniowej biostymulacji naskórka, która pobudza procesy regeneracyjne i tym samym zapewnia poprawę niedoskonałości skóry. Za pomocą mikropunktury niwelujemy: blizny atroficzne (ubytkowe), np. po trądziku lub ospie, blizny hipertroficzne (przerostowe), keloidy (bliznowce), rozstępy, przebarwienia, zmarszczki i zwiotczenia. Dzięki odpowiednim nakłuciom możemy poprawić kolor blizny, zwiększyć jej elastyczność, wyrównać powierzchnię oraz sprawić, że będzie mniej widoczna. Najpopularniejszymi rodzajami są: kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, aminokwasy i kwas L-polimlekowy.

Zabieg wspierany jest preparatem Gen Factor, który wpływa na wzrost nowych komórek. Czas spędzony w moim gabinecie w Poznaniu to nie tylko chwila relaksu, ale również innowacyjna biorewitalizacja ciała.

mikropunktura_large.jpg