ficon3.png

Gabinet Zdrowia i Urody Harmonia Magdalena Szymaniec

Witam serdecznie,

Nazywam się Magdalena Szymaniec.

Jestem magistrem Pedagogiki Zdrowia, kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Ukończyłam również Podyplomowe Studium "Dietetyka i Planowanie Żywienia" na poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym.

Ustawicznie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, targach, kongresach oraz sympozjach. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu coraz bogatszą ofertę atrakcyjnych i skutecznych zabiegów. Potwierdzenie moich kwalifikacji znajdą Państwo w zakładce “Dyplomy i certyfikaty”.

Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Podobnie jak masaż, zdrowy styl życia oraz naturalne metody wspomagania zdrowia i urody.

I właśnie z tej pasji narodziła się HARMONIA.

HARMONIA proponuje Państwu szeroki wybór masaży, profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnację twarzy i ciała oraz zabiegi mikropunktury, skutecznej metody zwalczania blizn i rozstępów. W stosowanych terapiach sięgam po sprawdzone, skuteczne metody - peelingi kwasowe, mezoterapię, stymulatory tkankowe.
Moją pasją są naturalne, manualne techniki odmładzania twarzy. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu japońskich masaży liftingujących: Kobido i Kassaji.

Pracuję także metodą Zoga Face Integration, stosuję techniki masażu transbukkalnego oraz taping kosmetyczny.
Wieloletnie doświadczenie pozwala mi tworzyć autorskie programy, dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Pracuję na wysokiej jakości preparatach i kosmetykach min. firm DERMOMEDICA, Cell Fusion C, GenFactor, PeelMission, Arosha oraz Norden Cosmetics.

Istnieje możliwość zakupu zaproszeń upominkowych na oferowane zabiegi.

Jeżeli zatem szukacie Państwo miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze ktoś profesjonalnie zadba o Wasz wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie, miejsca w którym poczujecie się dobrze i bezpiecznie to Gabinet Zdrowia i Urody Harmonia jest właśnie dla Was.

Zapraszam,
Magdalena Szymaniec

Magda_foto.jpg