ficon3.png

Pielęgnacja ciała

DSC_9192.jpg

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało nie tylko pozwalają uporać się z niedoskonałościami sylwetki, ale mają również działanie odprężające i relaksujące. Dzięki aromatycznym peelingom i odpowiednio dobranym maskom, ciało odzyska gładkość i miękkość. Masaże pozwolą zapomnieć o stresie i zmęczeniu, zredukować dolegliwości bólowe związane z nadmiernym napięciem mięśni czy siedzącym trybem życia.

Zabiegi na ciało to nie tylko rytuały służące odprężeniu.

W walce z niedoskonałości sylwetki z pomocą przychodzą nowoczesne technologie i skuteczne kosmeceutyki.

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna w połączeniu z masażem próżniowym zredukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową. Dzięki zabiegom z użyciem fal radiowych (RF) możemy ujędrnić zwiotczałą skórę. Poznaj możliwość liposukcji kawitacyjnej (ultradźwiękowej).

Mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa

Mezoterapia bezigłowa oraz mikroigłowa, elektrostymulacja i masaże zwalczą uporczywy cellulit.

Peelingi z użyciem kwasów w połączeniu z mezoterapią mikroigłową skutecznie zmniejszą widoczność rozstępów.

Efekt push up

Zabieg Push Up firmy Arosha skutecznie poprawia wygląd biustu i dekoltu. Specjalnie dobrane składniki aktywne napinają skórę czyniąc piersi bardziej jędrnymi i pełnymi.

Seria zabiegów Push Up to doskonała propozycja dla Pań, które borykają się z problemem utraty jędrności i elastyczności skóry piersi i dekoltu.

Już 4 zabiegi, w połączeniu z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową, przyniosą efekt w postaci pięknie zaokrąglonych, pełniejszych piersi oraz gładszej, bardziej elastycznej skóry.