ficon3.png

Terapie anti-age

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to delikatne zabiegi przeznaczone dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Rozjaśniają lekkie, powierzchowne przebarwienia, regulują wydzielanie serum oraz wzmacniają system immunologiczny skóry.

Retix C

Retix C to intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę.
Po wykonaniu profesjonalnej części zabiegu w gabinecie, pacjent udaje się do domu z maską retinolową, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach.
W ciągu kilku kolejnych dni skóra może być zaczerwieniona i się złuszczać.
Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością jeden zabieg co cztery tygodnie.
Zabieg stymuluje odnowę komórkową, usuwa martwy naskórek odświeżając i intensywnie wygładzając skórę, efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
Roller_ampulki.jpg

Mezoterapia mikroigłowa twarzy

Frakcyjna mezoterapia mikroigłowa twarzy (nawilżanie, ujędrnianie, odżywienie skóry, redukcja zmarszczek) zabieg przy użyciu wysokiej klasy urządzenia NanoFrax i odpowiednio dobranego serum. Dzięki mikronakłuwaniu, składniki aktywne serum przenikają przez warstwę rogową naskórka, skutecznie nawilżając i odmładzając skórę. Ponadto mikronakłuwanie pobudza mechanizmy naprawcze skóry, prowadząc do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu znikają drobne zmarszczki i linie a skóra wygląda młodziej.

NANO FRAX umożliwia przeprowadzenie dwóch rodzajów terapii:

- Nanoterapii - bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka. Metoda pozwala na wykonywanie zabiegów również na powiekach, czerwieni wargowej oraz jest odpowiednia dla skór bardzo wrażliwych,
- Mezoterapii mikroigłowej - podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej - metoda polecana w przypadku głębszych zmarszczek, utraty jędrnosci skóry oraz do redukcji blizn i rozstępów.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest bardzo skutecznym zabiegiem...

Za chwile pojawi sie wiecej szczegółów...

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe są...

Za chwile pojawi sie wiecej szczegółów...

Masaż Kobido

Masaż Kobido to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy w naturalny, nieinwazyjny sposób chcą przywrócić swojej twarzy młodszy wygląd. Zastosowane techniki pracy na głębszych warstwach skóry i mięśniach twarzy pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów odmładzających.

Tutaj znajdziesz więcej informacji